מידע נוסף על אירועי ספורט אנליטיק

וכיצד נרשמים ?

אירועי ספורט אנליטיק נערכים לרוב בסופי שבוע או בחופשות בתי הספר ואורכים כ- 3 עד 4 שעות. ילדך ייקח חלק בפעילויות חימום מהנות שלאחריהן יצטרף לאחת הקבוצות הקטנות המחולקות על פי גיל ומובלות בידי מאמנים מנוסים, וייקח חלק במבדקי ספורט אנליטיק כאשר מטרת כל אחד מהמבדקים היא בדיקה של יכולת פיזית מסויימת. האירוע כולו סובב סביב כיף ובידור ספורטיבי , ומתמקד ביצירת חוויה זכירה ונעימה עבור ילדכם. מטרתנו תושג כאשר הילדים שהשתתפו במבדקים ילכו הביתה עם חיוך עם הפנים והתלהבות חדשה ממציאת הכישרון הספורטיבי שלהם ובעקבות כך עידוד מוטיבציה בריאה לעסוק בפעילות ספורטיבית על כל גווניה.

כמה זה עולה ?

מחיר אירוע ספורט אנליטיק הינו 450 ₪ כולל מע"מ.

מה מקבלים?

מעבר לחצי יום של כיף והנאה באמצעות ספורט , ילדך יקבל שני דו"חות אישיים שהופקו עבורו , דו"ח כשרון ספורטיבי ודו"ח ענפי ספורט מומלצים. הדו"חות מסכמים את התוצאות של ילדך ומשווים אותם לבני גילו ברחבי העולם (למעלה מ -350,000 ילדים ביצעו את המבדקים) ולתכונות המפתח הנדרשות בכל ענפי הספורט על מנת להפיק עבור ילדך את ההמלצות הנכונות והמדויקות ביותר עבורו . בנוס, , תתבצע בדיקה מעמיקה של שני ענפי ספורט לבקשתכם ובעזרתם ניתן יהיה לקבוע האם הילד מתאים לענף מסויים ואלו תכונות עליו לשפר על מנת להצטיין בענפים מסוימים אלו.

הירשמו עכשיו

לאירוע ספורט אנליטיק

אירוע ספורט אנליטיק אורך כ- 3 שעות והוא אירוע שכולו כיף והנאה בסביבה רגועה ומעודדת.

את האירוע מעבירים מיטב מאמני הספורט המוסמכים בישראל המחזיקים בניסיון עשיר בעבודה מול ילדים.

בסיום האירוע , כל ילד עוזב עם הערכה אישית והמלצות לענפי הספורט המותאמים לכשרון הטבעי שלו וההנאה מגילוי יכולות חדשות.

להרשמה לחצו על האירועים מעלה

לפרטים נוספים על האירוע וההרשמה לחצו

שגב משה שף ומנחה תוכניות בישול, אבא של ליאור, דניאל וליבי
חוויה משפחתית נעימה ושמחה, מלווה בצוות מקצועי. מבדק שיכול לתת לילד ולהורה את הכלים הנכונים לפעילויות המתאימות והנכונות. ידוע- ביטחון זהו מרכיב חשוב ובמיוחד לילדים ובעזרת מבדק זה הילד מנותב למקום מדוייק בעיני זהו מתכון להצלחה!
יואל רזבוזוב ח״כ, אלוף ישראל וסגן אלוף אירופה לשעבר בג׳ודו, אבא של ניקול
יוזמה חשובה, של ספורטאי עבר בכירים, שיכולה לקדם את הספורט בישראל. כולי תקווה שפרויקט מצוין זה יחשף, יזכה לאהדת הורים שיטלו בו חלק, ויהווה חלק חשוב בבניית דור חדש לספורט הישראלי.
איתי ברשדסקי בעלים- ״פשוט גן״, אבא של נועה, תמר ואורי
היה מקצועי, מעניין, מאורגן למופת ובעיקר כיף. למי שלא מכיר, מדובר בשיטת ניבוי למידת התאמה של ילדים לענפי ספורט שונים (מתוך כ 60 ענפים). הילדים שיחקו ב 9 משחקים והתוצאות הושוו אל מול כ 400,000 ילדים מרחבי העולם
מיקי חליקה שחיין עבר אולימפי, סגן אלוף אירופה, מדליסט באליפות עולם. אבא של איתן.
אחד המבדקים המעניינים שנחשפתי אליהם בישראל. שילוב של מקצוענות וחוויה לילדים. מתאים לקשת רחבה של ילדים- הישגיים וחובבנים.
הראל לוי טניסאי, קפטן נבחרת הדיויס של ישראל, אבא של סהר ואביב
יוזמה מבורכת של פלטפורמה מקצועית אשר נותנת אינדיקציות וחושפת ומעודדת ילדים לספורט. טוב יהיה אם תוטמע בגופים משמעותיים ותיגע בכמה שיותר ילדים, על מנת שנוכל להתחיל ולשנות דרכה את תרבות הספורט ותוביל אותנו קדימה גם בתחום זה.
ליעד סואץ כדורסלנית עבר, קפטנית נבחרת ישראל, אמא של אריאל ויהונתן
מעבר להיבטים המקצועיים- הילדים אותגרו ונהנו. כאמא וכספורטאית היה לי מעניין לגלות באילו תחומים הם חזקים ובאילו פחות כדי להתאים חוגים וליצור התמדה. הפתיעו אותי נתונים של מספר פרמטרים גופניים, ומנקודה זו אדע כיצד לחזק את הילדים כדי להקפיץ אותם מעלה.

תמונות מ אירועי העבר